Obchodní podmínky

Kontaktní údaje na prodávajícího: 

Diet Plan CZ s.r.o., V Celnici 1028/10, Praha 1, IČ: 05770081, tel. 777 577 677.


Informace o zboží a ceně uváděné prodávajícím jsou konečné kromě nákladů na doručení zboží. Akceptované způsoby platby jsou platba kartou, bankovní převod. Prodávající nepožaduje žádné poplatky v závislosti na způsobu platby.


V případě platby platební kartou prostřednictvím platební brány GP webpay údaje o vaší platební kartě nemáme k dispozici, jelikož platbu provádíte na platební bráně GP webpay.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Potvrzení o zaplacení odešle prodávající kupujícímu obratem po obdržení platby.


Prodávající dodá kupujícímu zboží kompletní nejpozději do 15 dnů od objednání. 


Nabízené způsoby doručení jsou dodání na adresu kurýrní službou a osobní převzetí. Cena dopravy je uvedena v objednávkovém formuláři a platí pro doručení v rámci České republiky..


Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. Zboží nesmí být poškozené nebo viditelně opotřebované. V opačném případě máme nárok na náhradu škody a je oprávněna si takto vzniklý nárok na náhradu škody jednostranně započíst na pohledávku. Peníze za zboží budou uživateli vráceny nejpozději do 30 kalendářních dnů.


Prodávající si vyhrazuje právo na chyby v obsahu těchto internetových stránek, tzn. nenese odpovědnost za správnost údajů ani záruky či odpovědnost za náklady, škody nebo újmu vzniklou na základě použitím tohoto sytému. Nemáme povinnost uzavřít kupní smlouvu v případě chyby v našem e-shopu.


S osobními údaji uživatelů a uloženými údaji zacházíme přísně důvěrně a nikdy je nepředáváme třetí osobě. Provozujeme činnost v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zabezpečujeme informace před zpřístupněním nepovolaným osobám. Uživatel souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých údajů (zejména jména, příjmení, adresy a kontaktních údajů) v naší databázi (a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním) pro účely poskytování služeb a pro naše marketingové účely, včetně zasílání obchodních sdělení související s poskytováním našich služeb a zboží. Uživatel dává souhlas s anonymním zpracováním svých dat v naší aplikaci pro účely statistik, analýz, výzkumů a dalších podobných účelů využití.


Vyhrazujeme si právo měnit obchodní podmínky, nabídku poskytovaných produktů a ceník, takováto změna je účinná zveřejněním na těchto stránkách.


Uživatel odesláním objednávky souhlasí s těmito podmínkami a s použitím komunikačních prostředků na dálku.


Provozovatel: Diet Plan CZ s.r.o., V Celnici 1028/10, Praha 1, IČ: 05770081.